Bīdāmie jumti baseiniem

Āra baseinam ir nepieciešama aizsardzība pret piesārņojumu- zariem, lapām, smiltīm, kukaiņiem un sadzīves atkritumiem. Kā pārklājumu iespējams izmantot baseinu plēvi, žalūziju tipa pārklāju virs pedbaseina vai īpašus paviljonus. Atšķirība ir tāda, ka žalūzijas un plēve ir plakans pārklājums, kas izgatavots no plastmasas vai tentu materiāla, bet baseina paviljoniem ir cieta konstrukcija, kas izgatavota no alumīnija profiliem, pārklāts ar polikarbonāta paneļiem. Paviljons izskatās kā kupols pāri baseinam, ko vajadzības gadījumā var salocīt. Pa baseina perimetru ir uzstādītas sliedes par kurām peldbaseina paviljonus iespējams nobīdīt līdz vajadzīgajam attālumam vai pilnībā

Iespēja pārbīdīt paviljona sadaļas padara to patiesi unikālu un ļauj peldēties āra baseinā karstā dienā, un viegli pārvērst to siltā, slēgtā nojumē sliktu laikapstākļu gadījumā. Ideāls jebkuram baseinam.
Zvaniet mums, un mēs izvēlēsimies labāko variantu paviljonam gan jums, gan jūsu baseinam! Garantējam ilgu produkcijas mūžu un kvalitāti.

Paviljons ir izturīgs pret visiem laika apstākļiem, nav pakļauts ultravioletā starojuma iedarbībai un tam piemīt patīkams estētisks izskats. Tāpēc baseina paviljonu var iegādāties ne tikai aizsardzībai, bet arī kā rotājumu kas iekļaujas dārza dizainā.

Baseinam ar paviljonu ir šādas priekšrocības:
- ūdens aizsardzība no netīrumiem
- optimāla ūdens temperatūras saglabāšana baseinā;
- peldēšanas sezonu var pagarināt 3-5 mēnešus, radot siltumnīcas efektu ar pilnībā aizvērtu paviljonu;
- samazināt ķīmijas izmantošanu baseinam
- samazināt ūdens iztvaikošanu, tādējādi samazinot tā patēriņu
- ierobežot piekļuvi bērniem un dzīvniekiem
- samazināt enerģijas patēriņu apkurei
- aizsardzība pret UV starojumu