Tehnoloģija

Baseinu Fabrika specializējas polipropilēna baseinu izgatavošanā un aprīkošanā dažāda veida, tipa, formas un izmēra ūdens atpūtai.

Polipropilēna baseina noslēpums ir materiāla īpašībās un izgatavošanas tehnoloģijā. Materiāla biezums ir 5-15mm un tas ir ūdens necaurlaidīgs. Izgatavošanas procesā materiāla loksnes tiek savienotas izmantojot termisku apstrādi, tā veidojot gludu, bezšuvju konstrukciju. Tālākajā procesā Polipropilēns tiek apstrādāts jau no ārpuses lai pievienotu aprīkojumu, apgaismojuma elementus, masāžas utml. Šim materiālam ir augsts siltumizolācijas indekss, tādēļ tas ievērojami samazina apkures enerģijas izmaksas.

Āra polipropilēna baseini ir lieliski arī ziemā. Polipropilēns netiek ietekmēts no augstām vai ļoti zemām temperatūrām, kas ļauj to izmantot mūsu klimatiskajos apstākļos. Šāds baseins tiek uzskatīts par sala izturīgu. Polipropilēna baseinu neietkemē sasalšana tomēr galvenās iekārtas (filts, sūknis) pirms ziemošanas ir jāatbrīvo no ūdens. Mēs piedāvājam uzstādīt baseina paviljonu, un tad baseinu varēs izmatot arī sliktākos laika apstākļos.

Polipropilēna baseinu izbūves un uzstādīšanas iezīmes

Pēc baseina formas, izmēra un vietas izvēles, nepieciešams izrakt lielāku bedri nekā baseins. Turklāt bedres apakšpusē ir jāuzstāda dzelzsbetona plātne vai betona platforma lai izlīdzinātu segumu. Uz seguma tiek izvietota siltumizolācija un polipropilēna baseina konstrukcija. Pie konstrukcijas tiek pievienoti cauruļvadi, izvēlētie ūdens apgādes elementi, notekas, margas utt. Ūdens apstrādes elementu uzstādīšana: skrimmeri, atpakaļgaitas un hidromasāžas sprauslas, atloki, pretplūsmas, zemūdens prožektori, aeromāžas plato tiek pievienoti tieši pie polipropilēna loksnes, izmantojot starpliku un skrūvju savienojumus. Biezā cietā pamatne nodrošina šādu savienojumu absolūtu necaurlaidību. Tālāk tiek izvietoti siltumizolācijas materiali. Pēc tam baseins tvertne tiek piepildīta ar ūdeni un ap baseina malām tiek iepildits smilšu cementa maisijums.

Īpašas instalācijas:

Bieži vien pastāv situācija, kad bedri izrakt nav iespējams, tad baseins tiek uzstādīts bez ierakšanas. Šādā gadījumā tiek veidots paaugstinājums, kuru nākotnē ir iespējams aprīkot kā atpūtas zonu ar sauļošanās krēsliem, galdiem un saulessargiem. Peldbaseinu dažādās formas ļauj tiem iederēties dažādu māju izmēru un stilu ainavās.

Materiāla stabilitāte piemērota jebkurai videi un tā izturība ļauj veidot polipropilēna baseinus
sarežģītās vietās gruntsūdeņu tuvumā.

Baseina izmērs un forma var būt jebkura - pēc klienta pieprasījuma, tāpat arī atrašanās vieta - telpās, piemēram, vannas istabā,
pagrabā, mājas piebūvē vai terasē, pagalmā?
Arī šeit labākais risinājums ir polipropilēna baseins. Plātnēm ir maza masa, tādēļ ēkā ievietot peldbaseinu ir samērā vienkārši.
Materiāla izgriešana un metināšana var notikt tieši uz vietas. Instrumentu komplekts un īpašais aprīkojums ļauj izmantot baseinu
visu gadu.
Gatavs polipropilēna baseins kalpos jums līdz 50 gadiem. Mūsu ražošanas pieredze kopš 2003 gada parāda reālus kalpošanas
piemērus par baseiniem kas uzstādīti jau pirms 15 gadiem.
Aptuvenais laiks polipropilēna baseina uzstādīšanai pēc apstiprinājuma, piemēram 3x6m un 1,5 m dziļuma – būs 2-3 nedēļas.